Başhekimin Mesajı

Öncelikle hizmete girdiği 2009 yılından bu güne kadar size sağlık alanında kaliteli hizmet sunan ve bu hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaya yönelik girişimlerde bulunan Özel Giresun Ada Hastanesi Ailesi’nin, bir hekimi ve yöneticisi olmaktan gurur duyduğumu belirtmek isterim.

21.yüzyılın getirdiği sistem ve yönetim anlayışını uygulayan; daha kaliteli hizmet, daha memnun hasta, daha mutlu sağlık çalışanına ulaşma hedefiyle yeniden yapılanan; tıp bilimindeki yeni bilgi ve uygulamaları yakından takip eden; modern teknolojinin son gelişmelerini bünyesinde barındıran Özel Giresun Ada Hastanesi , bugün gelinen noktada adeta “yeniden doğan” bir kuruluş olmuştur.

Kendini sağlığa adayan Özel Giresun Ada Hastanesi çalışanlarının en önemli amacı; “Ada Hastanesi” kültürünün özünü oluşturan sıcaklık, ilgi, şefkat, dürüstlük ve kalite ilkesinden ayrılmadan hasta ve yakınlarına hizmet vermektir. Hizmet anlayışının bu şekilde oluşu; Özel Giresun Ada Hastanesi'i bulunduğu bölgede öne çıkarmış, iyi hizmet veren bir kurum haline getirmiştir.

Hastalarından ve gönül dostlarından aldığı destekle Özel Giresun Ada Hastanesi'nin hedefleri giderek büyüyecek ve hizmet halkası her geçen gün genişleyecektir.

Özel Giresun Ada Hastanesi ; sağlıklı yaşam bizimle.

Sağlıcakla.

Dr. Cenap DAMCI