Laboratuar

Laboratuvar verileri, tedavinin başarısı için taşıdığı önemin yanı sıra tıbbi gelişmelerin de temel taşlarından biridir. Özel Giresun Ada Hastanesi, diğer birimlerine gösterdiği titizliği ve özeni laboratuvar biriminde de uygulayarak uluslararası standartları esas alan bir yapı oluşturmuştur. Yüksek teknoloji, hizmette zenginlik, hız ve güvenilirlik Özel Giresun Ada Hastanesi’nin ana hedefini oluşturmaktadır.

Başarılı ve iyi bir sağlık hizmeti için kaliteli laboratuvar sonuçları çok önemlidir. Günümüz tıp uygulamalarında vazgeçilmez koşul kabul edilen hasta güvenliği, laboratuvar sonuçlarının doğruluğu ve güvenilirliği ile yakından ilgilidir.

  • Biyokimya
  • Hormon
  • Hematoloji
  • İmmunoloji
  • Alerji
  • Mikrobiyoloji

Çağrı Merkezi

Labaratuarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilir veya yan taraftaki linkten bize ulaşabilirsiniz.

Ada Hastanesi

Ada Hastanesi Laboratuvarı, standart, hızlı ve güvenilir hizmet vermek üzere yapılandırılmıştır.

Ada Hastanesi, hizmet verdiği klinik uzmanlık dallarında olduğu gibi, laboratuvar alanında da (biyokimya, hormon, immunoloji, alerji, hematoloji, mikrobiyoloji ) kaliteyi esas almayı, bilimsel gelişmeleri sürekli takip ederek uygulamaya koymayı, klinik uygulamalarda gerekli testleri en kısa zamanda sonuçlandırıp hastaya sunmayı temel prensip olarak hedeflemiştir.

Ada Hastanesi olarak, laboratuvarımızda kalite uygulamaları çalışmalarını devam ettirmeye, üyesi olduğumuz uluslararası kalite kontrol programları ile standartlarımızı en yüksek düzeyde tutmaya çalışmaktayız.

Laboratuvarımız, 24 saat/7 gün aralıksız hizmet verilmektedir.

Laboratuvarımızda, uzman hekimler, alanında deneyim sahibi biyolog ve teknikerler ile hemşireler görev yapmaktadır.

Testler uluslararası kabul gören cihaz ve kitlerle, kalite kontrol merkezleri denetiminde ((Bio-Rad), standartlara uygun şekilde çalışılmaktadır.

Yaş, cinsiyet, risk faktörü ve doktor önerilerine göre check-up (dönemsel sağlık kontrolleri (check-up) yapılmaktadır.